اجاره ويلا شمال در کنار جاذبه آبشار ويسادار


يکي از جاهاي ديدني زيبا در شمال آبشار ويسادار در گيلان مي باشد.  آبشار ويسادار يکي از شگفت‌انگيزترين جاذبه هاي طبيعي ايران است و با 15 متر ارتفاع به عنوان سومين آبشار مرتفع استان گيلان شناخته مي‌شود. در اينجا آب از فراز ساختاري سنگي به شکل نيم‌دايره، بر روي ديواره‌اي صخره‌اي جاري مي‌شود؛ ديواره‌اي که به صورت لايه‌لايه شکل گرفته و در طي مدت زماني طولاني به شکل امروزي خود درآمده است. اين آب پس از سقوط در حوضچه‌اي مي‌ريزد که توسط همين ديواره‌ها احاطه شده و همچون دنيايي متفاوت به نظر مي‌رسد. اين آبشار بر سر راه رودخانه لمير قرار دارد که از کوه‌هاي تالش که به گردنه الماس نيز شهرت دارد، سرچشمه مي‌گيرد بازخاني و پس از گذر از منطقه پره‌سر به درياي خزر مي‌ريزد.


کمي آن طرف‌تر از آبشار درختان سر به فلک کشيده‌اي وجود دارند که ريشه‌هاي‌شان به شکل خاصي در هم تنيده و بر روي زمين پهن شده‌اند. حضور اين درختان، صداي ريزش آب و جلوه خاص آبشار موقعيتي منحصربه‌فرد را به اين طبيعت بخشيده است تا لحظاتي خوش را براي دوست‌داران خود رقم بزند.


براي اجاره ويلا در شمال و در نزديکي اين آبشار، به آدرس https://www.karnaval.ir/stay/list-north-of-iran/b11 در وبسايت کارناوال مراجعه کنيد.


 


مسير آبشار ويسادار: پيش از رسيدن به آبشار ويسادار و لمس زيبايي‌هاي آن، جاده منتهي به اين آبشار است که گردشگران و علاقه‌مندان طبيعت را غرق در خود مي‌کند. جاده‌اي که از دوسو با درختان احاطه شده و هر چه که بيشتر در آن پيش مي‌رويم تصاوير روح نوازتري به چشم‌مان مي‌خورد.


تماشاي آبشار از روي پل: درست رو به روي آبشار پلي في قرار دارد که فرصت تماشاي آبشار ويسادار را به شما مي‌دهد. مي‌توانيد بر روي اين پل بايستيد و از ديدن سقوط قطرات آب در آرامش جنگل لذت ببريد.


رفتن به بالاي آبشار: آبشار ويسادار کمي پايين‌تر از سطح زمين اطرافش قرار دارد. براي آنکه بتوانيد به بالاي آبشار دسترسي پيدا کنيد پله‌هاي صخره‌اي در کنار آن ايجاد شده‌اند تا با استفاده از آنها در بالاي صخره‌هاي ديواره آبشار قرار بگيريد.


آب بازي و آب تني: بسياري به فضاي بالاي آبشار مي‌روند و با کمي شيطنت و آب‌بازي حال و هواي خاصي به سفرشان مي‌دهند. برخي هم حوضچه پايين آبشار را انتخاب مي‌کنند تا تني به آب بزنند و از خنکاي آب استفاده کنند.


پيک‌نيک و عکاسي: محيط جنگلي اطراف آبشار ويسادار داراي زمين‌هاي مسطحي است که مي‌توانيد به همراه دوستان يا خانواده پيک‌نيکي را در آنجا برپا کنيد و خاطره‌اي خوش براي خود و همسفران‌تان بسازيد.


اجاره ويلا در سفر به آبشار ويسادار


در سفر به آبشار ويسادار براي اقامت مي‌توانيد بر روي گزينه‌هاي زير حساب باز کنيد:  • هتل‌ها، مهمانسراهاي شهرهاي اطراف

  • خانه‌ها و ويلاهاي شهرها و روستاهاي اطراف

  • کمپينگ


 


بهترين فصل سفر به آبشار ويسادار


منطقه پره‌سر، داراي آب و هواي معتدل خزري است و فروردين، ارديبهشت، خرداد، شهريور و اوايل مهر بهترين زمان سفر به ويسادار باشد.


بهار و تابستان: آب و هواي منطقه نسبت به نقاط ديگر معتدل‌تر و خنک‌تر است و تجربه دلپذيري را براي شما رقم مي‌زند.


پاييز: با شروع فصل پاييز و زرد شدن برگ‌ها، نمايشي از رنگ‌ها در منطقه جنگلي اطراف ويسادار به راه مي‌افتد؛ اما ميزان بارش باران بسيار زياد است و مي‌تواند مشکلاتي را براي شما به وجود بياورد.


زمستان: با بارش برف و سفيدپوش شدن طبيعت جلوه متفاوتي شکل مي‌گيرد؛ اما برودت هوا و يخبندان سفر به اين منطقه را دشوار مي‌کند.


همچنين براي سفر به رشت و بازديد از اين آبشار زيبا مي توانيد به صفحه خريد بليط هواپيما کارناوال


مراجعه کنيد.


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


فروشگاه اينترنتي لباس مرغ مرندي حسن زاده برطرف کردن نم و رطوبت سرویسهای بهداشتی بدون خرابی،عایقکاری سرویس با تکنولوژی نانو،رفع نم و آب بندی زیرزمین و حیاط چگونه و چطوری Sandy diiigikala Abdullahi گلبن پونه آیین بهایی دلنوشته های من